Forum  Strona Główna



 

moj pies

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Tęczowy Most...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosc
Gość






PostWysłany: Wto 18:29, 12 Gru 2017    Temat postu: moj pies

Witajcie Kochani,
dzisiaj umarł moj 15 letni pies.....
czuje sie okropnie,
walczyłam 3 miesiace,
jadł bo zawsze lubił jesc,do konca prawie jadł ale i zaraz wydalał....
czysciłam go ale zaraz i tak był znowu w kupie,nie trzymał stolca,walka trwałą 3 miesiace,jeszcze 3 dni temu szczeknał,merdał ogonem ,jak miał gorsze dni zaszywał sie gdzies w ogrodzie ,szklarni jakby chciał byc sam....
zawsze go z latarka znalazłam i nosiłam do werandy,do domu nie chciał.... w werandzie był jego przyjaciel 2 pies....
ale wczoraj schował sie za buda z ktorej wcale nie korzystał....
nie chciał wychodzic,w nocy byłam u niego,głaskałam,wyjełam ogoz z miski z woda....stracił czucie w tylnich łapkach tak od razu ,tak nagle 2 dni temu,probowałam go podniesc ale nie miał sił....dzisiaj rano tez nie miał juz sił....dyszał,oczka reagowały ale był bardzo zmeczony.....taki słaby....cichutki....połozyłam go pod jego ulubionym drzewem pod ktorym lezał latem....widział brame,ludzi za brama,wyciągnał łapki,ja i mam chodzilismy po podworku,widzial....spojrzał lekko słaby,,nie miałam siły go głaskac przy tym konaniu bo podobno pies czuje rozpacz własciciela i wtedy boi sie odejsc....bo rozpacz własciciela nie daje mu spokojnie skonac......umarł po chwili,cicho,zasnął.....zamknełam mu oczka i buzie....zegnaj Kochany Maksiu zawsze wierny,niewymagajacy......czy mogłam zrobic cos wiecej????/zadaje sobie to pytanie caly dzien?prosze pomozcie.....czy cos zle zrobiłam?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Tęczowy Most... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin